Skoro tři roky

30. listopadu 2015 v 21:56 | Bubu |  Já a moje problémy
Ahoj,
už je to přes dva roky, co jsem sem naposledy psala a blog.cz mi už několikrát řikal, že můj blog smaže. Chtěla jsem, aby se to stalo, chtěl jsem všechno tohle zapomenout a jít dál. Jenomže nikdo mi blog nesmazal a já jsem teď tady. Co říct . . Maturita se zvládla a teď už je zase další překážka nařadě a to Bakalářka a Státnice. I normální zkoužky, ale to mě zas tak neděsí.
Změnila jsem se, několikrát, už se vůbec neznám. Mám teď přítele, moc ho miluju a bydlíme spolu. Ale v sobě jsem úplně ztracená. Právě proto jsem zase tady. Přítel mi hodně pomohl překonat všechny moje démony z mládí. Ale vznikli mi noví. Postupně, ale jsem te'ď zase na dně. Nejhorší je, že se mi s tim nechce nic dělat. Nemám kamarádky. Mám kamarádky, ale ne jako dřív a dřív to nebyly kamarádky. Můj život nedává smysl.
Jediný co chci, je aby byl můj přítel šťastnej, měl se líp než se měl doma, kde ho mlátili. Ale on mi nevěří a jednou za měsíc, minimalne, se se mnou chce rozejít. Občas už ztrácim sílu ho přemlouvat a někdy mu to i věřim, ale život bez něj si nedokážu představit.
Proto sem tu, chci režim, aspoň to posraný jídlo mít podkontrolou.
Nechci anorexii, ale chci zhubnout jednou a provždy. Už nemám bláznivý cíle jako 50 kg, ale i tak chci shodit 13 kg. Definitivně a tak zůstat.
Bubu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama