Září 2012

No tak nevim . .

25. září 2012 v 20:26 | Bubu |  Já a moje problémy
No musim rict, ze se mi moc nedari. Asi mi nco chybi. Kamaradi?? asi . . Nehubne se mi zrovna nejlip, tak uberu na peecivu a pridam vlakninu. Uprimne me ted sere to, ze jsem to nechala s moji tloustkou zajit tak daleko. Vzdycky kdyz jsem najezena, tak si rikam, proc vlastne jim, vzdyt to nepotrebuju a nejist by bylo tak jednoduchy, ale to jsou jenom zvasty. Jen co mam hlad, tak uz to tak ruzove nevidim, pritom hlad je fajn, mymu telu to nevadi, ale muj mozek touzi po tom a tom a dala bych si tohle a tamto. Tak se clovek dostane jenom a jenom k bulimii. Chtela bych se soustredit na nco jinyho, ale nevm jak. Zitra jdu cvicit a nemuzu se dockat :)
Bubu

Hlad? No ani ne . . .

18. září 2012 v 18:36 | Bubu |  Já a moje problémy
Dnešek byl fajn, ale byla jsem děsně unavená ze včerejšího cvičení. Dneska jsem byla jenom plavat, ale zítra bude zase maso . . Jinak jsem ze sebe znechucená(opět). Vůbec nechápu, jak může moje tělo vypadat dobře ráno a hnusně odpoledne . . Jinak poslední jídlo byl oběd :) A už nic nesmim, jinak by to nedopadlo dobře . .
Bubu

Heh

17. září 2012 v 17:42 | Bubu |  Já a moje problémy
Tak hadejte kdo je zpátky?? Vaše tlustá Bubu :) A tím myslím fakt, že jsem před rokem přibrala a skoro rok jsem měla 85 kg. Vzpoměla jsem si na to, jak jsem sem psala, že až budu mít 85, tak se zabiju, ale vidím teď život trochu jinak, trochu míň šedivě . . Na záčátku září jsem začala pravidelně cvičit a hubnout :) ano, zatím se mi daří a už jsm zhubla na 83 kg(před pár dny jsem měla i 82,5, ale byl víkend . .) Můj cíl je pod 80 kg do konce listopadu a věřim, že to zvládnu. No a jelikož čas letí a už jsem v posledním ročníku na střední, v lednu budeme mít Maturák :) no a do maturáku bych stráášně ráda zhubla pod 75 kg. No a mým zatím konečným snem je pod 70 kg nejlépe do léta.
No a jídlo?? Přibrala jsm 10 kg, protože jsem se léčila z bulimie. No léčila asi neni správné slovo, protože to nikdo nevěděl. Jenom já. No a to byl boj, jelikož jsem se občas přejedla, ale nezvracela, a tak se stalo, že jsem přibrala . . A teď? Jím hodně dopoledne, oběd a poslední jídlo mám před 17 hodinou. Zatím to funguje až na dnešní přežrání a zvracení, čímž jsem si neudělala radost.
Cvičení? Posilka, běhání a tak. Alespoň 3x týdně, lus každý den chodím pěšky do školy . .
Pořád jsem posedlá vážením a vážím se ráno i večer každý den. 3kolu se snažím taky nějak zvládat, plus chci samozrejme udělat maturitu a dostat se na dobrou vysokou.
Asi sem nebudu psát jídelníčky a ani nebudu psát každý den, ale budu se snažit :)
Bubu