Všechno je zpátky . .

1. dubna 2010 v 8:25 | Já |  Já a moje problémy
Takže odjela jsem na lyžák s krásnejma 76,5 kg, tam to bylo úžasný, ale jedla jsem jako nezvřená. Důvod? Kluk. Ten z toho koncertu. Je to spolužák a byl na lyžáku. Bylo to tam úžasný, bavili jsme se spolu a hezky po sobě koukali a já už nabývala dojmu, že se mu líbím. Ale hovno!! Řekl, že o mě nikdy v tomhle směru nempřemýšlel a že je to takový divný. Takže co jsem dělala? Jedla jsem čokoládu a velký snídaně a ještě větší večeře. A doma jsem vážila 77,5. Celý kilo nahoře. Řekla jsem si, že ho za ten týden zase shodím, ale byl to ten nejhorší týden mýho hubnutí. Přežírala jsem se každej den. Teď v pondělí jsem měla začít na novo, ale když ho vidím, jak se baví s jednou kamarádkou se zamilovanym úsměvem. Nedělá mi to dobře. Úterý měla bejt hladovka, byla až do večera, to jsem se přežrala. Středa úplně to samý. Víte kolik teď vážim?? Dneska ráno?? Málem jsem se rozbrečela. Všechno za půl roku je zpátky. 78,7 kg. Dneska jsem na pomerančovym džusu  a večer to neposeru. Myslím, že je to tím, že jsem za váma nechodila. Styděla jsem se.  I teď se stydim, tak tlustá . . . A od úterý do čtvrtka bude dieta modelek, dokonce to mám povolený od mamky, Takže do tý doby musim shodit aspoň kilo!! Radši dvě . . Ze soboty na neděli to půjde dobře, ale  nebudu doma, tak napíšu až v pondělí a pak zmizim z domu, nesnášim to jak choděj holky koledovat, celkově velikonoce . . akorát další přežírací svátek . .
Bubu

PS: NEčekaně přijel táta a viděla jsem ho asi po třech týdnech. Donesl čínu . . Co myslíte, jedla jsem to? Ano! Takže k obědu nudle s tofu. Ale k večeři nic nebude, protože teď cítím jak mi bublá v břiše. Určitě ňáký střevní potíže, takže řeknu, že mi neni dobře a jdu si lehnout . . Pane bože já jsem tak ubohá . .!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Darling Darling | Web | 2. dubna 2010 v 13:38 | Reagovat

je to hned znát,jak nemáš kontakt s "ana-kámoškami" na netu,což?to znám..:-(no nic no,stane se,stane.Na kluka se vybodni a jdi za svým cílem!hoch bude ještě litovat až budeš slimmí ;-) :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama