Prosinec 2009

Blaho!!

28. prosince 2009 v 14:47 | Já |  Já a moje problémy
Ahojte,
chtěla jsem vám říct, že se mám teď celkem dobře. Jsem sice nemocná, ale to je ten důvod proč jsem šťastná. Měla jsem horečku a průjem, jenom voda. Hnus! Ale za dva dny jsem snědla jenom tři jablka, rohlík a půl. A víte co? Moje váha taková nebyla aspoň tři až pět let. Vážim 75,5 kg!!! Užívám si ten lehoučkej pocit, jenom se bojím, že až se uzdravím, všechno se zase vrátí, ale to nesmím dovolit!

Tak Vánoce, na Štědrej den¨celkem to slo, byl tam i tata. hezkej stromecek, vlastnorucne ozdobenej a darky moc hezky. Spoustu obleceni a kosmetiky . . . Pak jsem onemocněla a lezela dva dny v posteli, coz delam i ted.

A k tomu Silvestru, už se nechci ožrat, ani pít alkohol.Chci se jenom bavit s kamarady.BTW Promin Fairy, já vim, že jsem neměla pít, ale byla jsem na tom špatně a když jsem tam byla a byl tam i alkohol, a já chtěla . . . ani nevim co. Omlouvam se . .

Bubu

Zase nepíšu

20. prosince 2009 v 14:26 | Já |  Já a moje problémy
Ahojte,
moc se zase omlouvám, že nepíšu, ale nak nemam vůbec čas, všechno se snažim jakž takž dodržovat a váha je kolem těch 77, ale nestíhám. Napíšu po Vánocích a moc se omlouvám SBčkám, že jim nepíšu, ale jsem strašně vytížená. Včera jsem se zase ožrala . . No nic moc moc se omlouvám a už se na vás zase těšim
Bubu

14.12.2009

14. prosince 2009 v 18:30 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : 77,9 kg (už to jde konečně zase dolů . . .)

Snídaně : jogurtovej nápoj

Svačina : mrkev

Oběd : těstoviny s tuňákem, mandarinka

Svačina : jogurtovej nápoj i tvarohivá Activia(ach jo)

Večeře : míchaný vajíčka bez oleje a dva plátky chleba, okurkovej salát a teď se musim ovládat a už nic nejíst, protože je ještě brzo

Tak holky, jsem v prdeli. Mám na ty kluky smůlu. Nejenom, že ten ,kterýho miluju, má holku, ale i ten kamarád ze soboty taky. Proč musej bejt fajn kluci zadaný, ošklivý a nebo si mě ani nevšimnou? Je to tak tlustý holky nikdo nechce, leda kamarádka, která pomůže s věcma do školy a pak odkopnout. Dostala jsem se hluboko, ještě ne úplný dno, a tak poslouchám Cranberries . .

Vaše nešťastná, zlomená Bubu . . . Holky vy se držte a buďte krásné a hubené . . !

Koncert a život

13. prosince 2009 v 19:27 | Já |  Já a moje problémy
Tak nepsala jsem sobotu, ale to je jedno. Byla jsem s kamarádkama na skvělym koncertě a byl tam i ON, ale byl skleslej a myslel na svojí holku, která byla zrovna jinde. Aspoň jsem mu koupila panáka vodky. Taky jsem tam potkala starýho kamaráda, přála bych si, aby jsme nebyli jenom kamarádi, je moc fajn. Pila jsem. Dvě piva a dvakrát jahodovej džus s vodkou. Taky jsem kouřila, s tim kamarádem . . . Nebyla jsem opilá, jenom akorát v náladě, takže úplně suprový. Chci aby už byli Vánoce, nebaví mě chodit do školy.

Vaše Bubu . . . Elfen Lied, skvělý Anime

13.12.2009

13. prosince 2009 v 19:20 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : kdo ví

Snídaně : půlka chleba s jahodovou marmeládou

Svačina : nic

Oběd : nudle s hříbkovou omáčkou, tofu

Svačina : kousek dortíku . . :(, jogurtovej nápoj

Večeře : dva plátky chleba zapečený se sýrem

10.12.2009

10. prosince 2009 v 20:08 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ránp : 78,2 kg(bleeh, bllee)

Snídaně : jogurtový nápoj

Svačina : jablko

Oběd : nic

Svačina : milky way minute(s jogurtem a vločkama)

Večeře : celozrnná kaiserka, rohlík, tady je pauza asi hodinu,dva pidi krajíce celozrnnýho chleba s kiri, pár rajčat

Vypila jsem 1.5 litru vody, litr grepovýho džusu . . .

Jsem pyšná, že jsem nejedla oběd, ta cečeře mě trochu mrzí, ale mohlo to být horší . . .

9.12.2009

9. prosince 2009 v 21:00 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : nevim, nestíhala jsem

Snídaně : nic nestíhala jsem

Svačina : jablko, hořká fidorka

Oběd : míchaný vajíčka tři s plátkem chleba, udělaný bez oleje

Svačina : mlíko, activia tvarohová stracciatela,

Večeře : rohlík, dva plátky chleba se Veselou Krávou, rajčata

Dneska jsem jedla svojí poslední čokoládu, řeknu, že na ní mám alergii . . . :)
Jedla jsem opravdu hodně . . .

8.12.2009

8. prosince 2009 v 21:54 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : nevim

Snídaně : jogurtový nápoj

Svačina : několik kousků pomela

Oběd : nudle s oříškama, banán

Svačina : nic

Večeře : trochu pomela, Vindaloo s bramborama a placka, pak ještě dva plátky chleba s mozzarelou

Jsem . . ani nevim co . . Nevážila jsem se asi pět dní, tak ráno uvidim . . ani moc nechci, asi se rozbrečim . . . hroutí se mi svět a ještě žeru . . Dobrou . .

Úplný dno

7. prosince 2009 v 22:39 | Já |  Já a moje problémy
Holky,
chvíli jsem si myslela,že je konec, že by to mohl být nový začátek, ale ne. On ji miluje a já jsem ta tlustá, ošklivá, brejlatá kamarádka, která vždycky ráda pomůže. Udělala bych pro něj cokoli, ale na věnečku si mě ani nevšimnul, ani jsme spolu netancovali a nikdo, nkido mi neřekl, že mi to sluší. Holky se nepočítaj, ty to nemusej myslet vážně, jako nikldy nic. Jenom přetvářky, úsměvy a občas ten komplment. Tomuhle já neřikám přátelství!! Stojí to za hovno, žádná neni jako já. Asi není nikdo jako já, protože byl chytřejší a zabil se už dávno. Sobota večer opila jsem se, tancovala a líbala s kamarádem. Ale nic jsem necítila, nedělalo mi to dobře. Naštěstí to nebral vážně. Zjisila jsem, že sex by se mi líbil jenom s někým koho bych milovala, ale to mám udělat jako jak?? Ikdyž mě líbal a hladil všude možně, nevnímala jsem to a představovala jsem si JEHO. Nejsem moc dobrá s dietou teď. Zajídám se, nebo kousnu do něčeho apak to vyhodim. Byl mikuláš, tak jsem měla spoustu čokolády, snědla jsem jí strašně moc. Můj život stojí za hovno už ani nemám pro co žít, řikám si, že chci mít jednou děti, ale s kym bych je tak mněla? Kdo by mě asi tak chtěl? Přestanu chodit na obědy a budu chodit na procházky, pořídím si potkana, holku bude se jmenovat . . To ještě nevim. Bude to můj miláček, moje nejlepší kamarádka. Mám sice morče, ale nesnáší mě, tak co. Budu taky jezdit na motorce a pravidelně chodit zaprvé na gymnastiku a s mamkou cvičit, přemýšlím o pokračovačkách na taneční a zase o kickboxu, ale jenom jednou týdně, to by bylo fajn. A škola? Spim tam, i když jako Kvintánka bych měla excelovat, tak nák na to teď seru. Ale pokusim se snažit aspoň na testy . . . Na kámošky seru, ne úplně, to by ani nešlo, jsou otravný. Táta se odstěhoval. Kamsi do bytu . . . Holky vidim to na konec po tomhle školním roce a prázdninách, nevim jestli to budu dál moct vydržet, ale co já vim co bude za rok. Narostou mi vlasy, budou dlouhý, černýý a vlnitý, to neni ideální, ale musim získat lepší žehličku. Možná taky budu hubená, ale krásná nikdy nebudu. Obličej se změnit nedá, ani mi nemůžou ubýt kosti, který jsou těžký, tlustý a překážej. Třeba když zhubnu a budu se častěji protahovat, mohla bych udělat provaz nebo dokonce roštěp a krásný přemety ne ty moje neelagantí, třeba bych . .. . Co to dělám?? To řikám teď, ale co bude zítra
natož za týden? Takže krutá pravidla a ty je zakázané porušit, jinak si budu muset halvu omlátit o zeď!!! Nebo ukopnout palec, malíček, prostě trest!! Snídaně bude nějaký musli nebo konflakey s mlíkem nebo jogurtem, svačina ovoce, na oběd seru, maximálně si vezmu do školy s sebou chleba nebo celozrnnej rohlík. Svačina druhá nebude nic a večeři se pokusim zorganisovat sama, tak abych toho mohla sníst tak akorát dietně. A víkendy? Sobota je většinou úklid, takže snídaně a pak až oběd, ale střídmě, žádný přidávání, lepší víc polívky a míň druhýho, svačina druhá ovoce a neděle mám volno, takže motorka nebo něco venku, oběd to samý co sobota a pak jestli budou pokračovačky . . . Aah Jsem psychicky i fyzicky na dně . . . Objevila jsem Stratovarius, hezký a taky PinkFloyd, ty jsem neobjevila teď, ale zase. Taky zase ujíždim na Mangách a Anime, což mě těší a Twiligh je hezký jak Filmy tak knížka, miluju upíry a skoro i víc VLKODLAKY . .

. . .. HOOLKY MILUJU VÁS!!!!

Jsem pryč

5. prosince 2009 v 15:05 | Já |  Já a moje problémy
Promiňte, že jsem včera nenapsala, měly jsme věneček až do jedný a já to nestihla, jinak žádnou hladovku jsem nedržela, jedla jsem úplně normálně. Te´dkon nemám moc času, tak nepíšu až v pondělí, moc se omlouvám, ale nestíhám . . .

3.12.2009

3. prosince 2009 v 21:59 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : 77 Kg

Snídaně : dvě cherri rajčátka

Svačina : nic

Oběd : nechtěla jsem tam, ale nakonec jsem byla přinucena, a taky toho lituju, nudle se sýrem, hlávk. salát a pak mě dostal do spárů automat, čokoláda m-joy
Svačina : nic

Večeře : plátek chleba s kiri, houska s máslem, no a slavili jsme a byl dort, krtkův dort,, nejdřív jeden kousek a pak jsem jich nakonec snědla celkem čtyři, bylo mi špatně a zajedla jsem to brambůrkama . . .

Tak krásnej začátek a takhle to posrat, zítra je jasná hladovka, celej den nic a pak do krásnejch šatů . . . ůůů
Jsem blázen a nedokážu se ovládat, myslim, že jedna část mě usnula a prbudila se zase ta druhá, chovám se divně a nepoznávám se, ale neni to poprví, ona zase odejde, doufám . . ne úplně to by mi chyběla. . mám ji moc ráda . . .už plácám, dobrou

2.12.2009

2. prosince 2009 v 17:03 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : 76,3 kg(úplnej šok jsem měla!!!)

Snídaně : Půlka rohlíku s kiri

Svačina : Půlka rohlíku s kiri

Oběd : miska pórkový polívky, odolala jsem jogurtovejm knedlíkům s malinovou omáčkou, pár ipíček od kamarádky, nakupovaly jsme čokolády pro kamarádky a já byla cukrově na dně . . .

Svačina :

Večeře : dva plátky celozrnnýho domácího chleba s dvěma kostičkama kiri, trocha mandlí

Asi jsem si neměla dávat k snídani ten rohlík, tak jsem ho snědla jenom půlku azbytek jsem si zabalila do školy, máme 7 hodin a myslet na to je hrozný. A večeře, měla jsem hlad. Nevim nevim . . . uvidíme . . . Zítra tělák a gymnastika . . .

20 hod. dostala jsem záchvat žravosti : snědla jsem deli, misku lupínků s ovocnym jogurtem, pak další bez jogurtu a pak plátek toho domácího chleba se sýrem . . .

Prčo?? Vždyť to šlo tak dobře . . . Moje nejhezčí číslo za tři roky a já to takhle . . . Jestli tam nebude zítra pod 77 tak dám hladovku . . . Fakt mě sereš Bubu . . .

Thispiration 2

1. prosince 2009 v 18:22 | Já1.12.2009

1. prosince 2009 v 8:12 | Já |  Jídloo! Fuj!
Váha ráno : 76,9 kg !!!!!! je to tady!! a to jsem to včera ještě podělala, napíšu dole

Snídaně : plátek chleba s cottage(půlka)

Svačina :

Oběd :

Svačina :

Večeře : plátek chleba s cottage(půlka), ale až máma přijde domů, tak mi bude chtít něco vecpat, musim to ňák zamaskovat, udělám večeři a řeknu, že já se už najedla . . .
Tekže jsem nakonec měla trochu nudlí se sýrovou omáčkou, oopravdu jenom málo, tak doufám, že tam zítra bude pořád číslo se 76 . . .

Jinak jsem vyoila litr zelenýho čaje a coldrex horký nápoj a je mi dobře, takže zítra jdu už do školy. Teď už vím, že zvládnu i víkendy . . . doufám
Takže, mám 76,9 kg! Ale překvapuje mě to, protože jsem asi v osm zabloudila do kuchyně a . . . měla jsem tyčinku, misku zmrzliny, celý khaki, udělala jsem si 2 míchaný vajíčka a pak jsem to dorazila další miskou vanilkový zmrzliny. Jen co jsem to dojedla, cvaklo mi v hlavě a já si řikám, že jsem fakt kráva, chtěla jsem to vyzvracet, ale doma bylo moc lidí a taky chleba se zvrací blbě. takže jsem šla spát s těžkou hlavou a plnym žaludkem a ráno co to na tý váze vidim?? úplně se mi zamotala hlava.