Říjen 2009

Upozornění!!

31. října 2009 v 22:50 | Já |  Moje kamarádka ANA
Tento blog nepodporuje anorexii. Podporuje jen hubenost!!!Můžou se zde objevovat různé " návody" jak jí dosáhnout.Částečně zde můžete najít i nějaký materiál pro-ana, pro-mia, pro -si.

Takže pokud máte pocit, že by Vás to mohlo pohoršovat nebo nějak Vám to ubližovat tak raději hned odejděte!!!

Za případné újmy na zdraví (jak psychické tak i fyzické)
TENTO BLOG NENESE ODPOVĚDNOST!!!!

Děkuji

Zase jenom Já

31. října 2009 v 22:45 | Já |  Já a moje problémy
Ráda bych vám řekla, že namám moc pevnou vůli, ale občas mám i světlé chvilky. Víte, možná tohle vůbec nikdo nečte, takže to asi ani nikoho neodradí, ale jsem EMO. Tenhle blog ale nebyl založen, abych vám o EMO povídala a proč jsem EMO? Řežu se? Pláču? Jenom jsem chtěla, abyste to kdyžtak věděli. Díky . . .

31.10.2009

31. října 2009 v 22:26 | Já |  Jídloo! Fuj!
Dneska začínám s úplně prvním jíelníčkem, který vám chci ukázat. Víte, možná se vám bude zdát, že jím hodně, ale nebojte, jím opravdu moc.

Váha ráno :80,1Kg

Snídaně : Activia bílá, jablko a troch Lion křupek, mamka je včera koupila, tak jsem chtěla ochutnat

Svačina : Nic

Oběd: Kopeček rýže a tři kousky tofu

Svačina : Jablko, popcorn, byly jsme totiz v kině

Večeře :6 kousků bagety s rybí pomazánkou, dvě rajčata, pak jsem se koukala na film a cely jsem to zazdila snědla jsem dvě misky Lion křupek, celej hlávkovej salát(postupně), Milkyway minute, Diskito hvězdičky a banán

Váha večer :80,7 kg

Chróm, Vápník, Hořčík, Zinek, Vitamín C a B - komplex

Nevím jak to dělám, ale vždycky to nějak poseru . . . . !

Jo, jenom jsem vám chtěla ještě říct, že jsem vegetarián a od teď smím jíst čokoládu jenom jednou týdně!

Dopis

31. října 2009 v 17:03 | Já |  Moje kamarádka ANA
Dovol mi představit se. Jmenuji se Ana , nebo jak mě nazývají lékaři a jiní, Anorexia. Moje celé jméno zní Anorexia Nervosa, ale můžeš mi říkat Ana. Myslím, že se můžeme stát dobrými partnery. V blízké budoucnosti do tebe budu investovat hodně svého času a totéž očekávám od tebe.

V minulosti jsi slyšela své učitele a rodiče jak o tobě mluví jako o zralé a inteligentní osobě s tolika
možnostmi. Kam se to podělo, mám se ptát? Nikdy nic z toho nebylo! Nejsi dokonalá, dost se nesnažíš a navíc ztrácíš čas přemýšlením a mluvením s přáteli nebo kreslením! Tyhle slabosti ti nebudou povoleny.

Tví přátelé ti nerozumí, nejsou k tobě upřímní. Kdysi, když se nejistota vkrádala do tvé mysli a ty ses jich zeptala, "Jsem…tlustá?" a oni odpověděli "Ale ne, jistěže ne" Tys věděla, že lžou! Jen já ti říkám pravdu. Tvoji rodiče, škoda mluvit! Víš, že tě milují a starají se o tebe, ale část toho je jen proto, že to jsou rodiče a že je jejich povinností to dělat. Teď bych ti měla říct tajemství: Někde hluboko uvnitř jsou tví rodiče zklamaní. Jejich dcera, ta s tolika možnostmi, je tlustá, líná a nehodná dívka.

Ale já to všechno změním.


Proč?

31. října 2009 v 14:12 | Já |  Já a moje problémy
Ahoj, jsem . . . No to je vlastně jedno, stejně to nikoho nezajímá. Vytvořila jsem tenhle blog, protože potřebuju dokázat, že jsem lepší než někteří.
Víte, chci zhubnout. Měřím 180 cm, což je na holku, který je 16 docela dost a vážím 80,1 kg. Moje BMI je přes 25 a vyšlo mi, že mám nadváhu. Šokovalo mě to. Proto jsem si nechala změřit procento tuku v těle. Bylo to 25%, to je přes 20 kg tuku, tolik neváží ani moje 5 letá sestra!!
Je konec října a tak jsem si dala předsevzetí, že zhubnu do konce listopadu na 77 kg. I tak je to moc, moje doporučená váha je 62-72 kg . . . Jsem taak tlustá!! Víte možná mi tenhle blog zruší, je to možný. Lidi totiž neradi čtou o lidech, kteří podporují přílišné hubnutí. Ale já ho nepodporuju, nechci aby někdo umíral na anorexii, jenom chci být hezká, aby mě měli lidé rádi, řekli mi, že mi to sluší. A hlavně bych byla moc ráda, kdybych nemusela nosit oblečení XL. Víte jak těžko se shání něco tak velikýho a přitom hezkýho? Už mi stačí to, že mám nohu 42 a takovýhle boty se hledají opravdu těžko.